fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 AQ3196-100

NIKE AIR MAX 720 BG

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: AQ3196-100
18%
10.290,00 ден.
8.390,00 ден.
  • 36.5
    4.5Y
  • 6Y
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Бела
Материјал Лице: Кожа  Постава: Платно  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт LIFESTYLE
Производител Nike


Слични производи

20%
NIKE
10.290,00 ден.
8.190,00 ден.
Nike
20%
NIKE
10.290,00 ден.
8.190,00 ден.
Nike