+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА

SEELEY

 • Производител: Adidas
 • Возраст: За возрасни
 • Шифра на производ: AQ8531
4.590,00 ден.
2.295,00 ден.


 • 7
 • 7.5
 • 8
 • 8.5
 • 43 (27,50 cm)
  9
 • 9.5
 • 10
+
-

Нема коментари за овој производ.