fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 BB2502

Adidas GAZELLE J

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: BB2502
3.690,00 ден.
 • 36
  3.5
 • 36.5
  4
 • 37
  4.5
 • 38
  5
 • 38.5
  5.5
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Црна
Материјал Лице: Кожа, Синтетика Постава: Синтетика, Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт LIFESTYLE
Производител Adidas


Слични производи

Adidas
6.190,00 ден.
Adidas
Adidas
4.290,00 ден.
Adidas