+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
НАЈБАРАНО 🔥

ZX 500 RM

 • Производител: Adidas
 • Возраст: За возрасни
 • Шифра на производ: BB7443
8.690,00 ден.
6.083,00 ден.


 • 7.5
 • 8
 • 8.5
 • 9
 • 9.5
 • 44.5 (28,50 cm)
  10
 • 10.5
 • 46 (29,50 cm)
  11
+
-

Нема коментари за овој производ.