+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
НОВО 🆕

SAMBA RM

 • Производител: Adidas
 • Возраст: За возрасни
 • Шифра на производ: BD7486
8.090,00 ден.
5.663,00 ден.


 • 37 (23,00 cm)
  4.5
 • 38 (23,50 cm)
  5
 • 38.5 (24,00 cm)
  5.5
 • 39 (24,50 cm)
  6
 • 40 (25,00 cm)
  6.5
+
-

Нема коментари за овој производ.