fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 BD8000

Adidas SUPERSTAR CRIB

  • За бебиња (до 3 год.)
  • Шифра на производ: BD8000
2.190,00 ден.
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
+
-

Опис


Возраст За бебиња (до 3 год.)
Пол Машки
Боја Бела
Материјал Лице: Кожа, Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Текстил, Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт LIFESTYLE
Производител Adidas


Слични производи

Adidas
2.190,00 ден.
Adidas