fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 BQ2501-001

AIR FORCE 1 VF GG

 • Производител: Nike
 • Возраст: За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: BQ2501-001
29%
5.690,00 ден.
3.990,00 ден.
 • 4Y
 • 36.5 (22,70 cm)
  4.5Y
 • 37.5 (23,20 cm)
  5Y
 • 38 (23,50 cm)
  5.5Y
+
-

Опис