fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 CK6763-100

NIKE M JORDAN JUMPMAN CLSCS FLC CREW

  • За возрасни
  • Шифра на производ: CK6763-100
28%
4.490,00 ден.
3.190,00 ден.
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Бела
Материјал 80% Памук 20% Полиестер
Подгрупа Блузони
Спорт LIFESTYLE
Производител Nike


Слични производи

20%
NIKE
4.490,00 ден.
3.590,00 ден.
Nike
20%
NIKE
4.790,00 ден.
3.790,00 ден.
Nike
29%
NIKE
5.090,00 ден.
3.590,00 ден.
Nike