fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 CU5985-010

NIKE W NSW ICN CLSH SKIRT WVN

  • За возрасни
  • Шифра на производ: CU5985-010
29%
3.390,00 ден.
2.390,00 ден.
  • XS
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 100% Полиестер
Подгрупа Сукњи
Спорт LIFESTYLE
Производител Nike


Слични производи

29%
NIKE
3.390,00 ден.
2.390,00 ден.
Nike