fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 CV1862-615

NIKE M NK THROWBACK SHORT NARRATIVE

  • За возрасни
  • Шифра на производ: CV1862-615
19%
3.090,00 ден.
2.490,00 ден.
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Розева
Материјал 100% Полиестер
Подгрупа Шорцеви
Спорт LIFESTYLE
Производител Nike


Слични производи

19%
NIKE
3.090,00 ден.
2.490,00 ден.
Nike