fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 CZ8907-701

NIKE W NSW SWSH SKIRT

  • За возрасни
  • Шифра на производ: CZ8907-701
3.090,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Жолта
Материјал 100% Полиестер
Подгрупа Фустани
Спорт LIFESTYLE
Производител Nike


Слични производи

30%
NIKE
3.990,00 ден.
2.790,00 ден.
Nike
29%
NIKE
4.090,00 ден.
2.890,00 ден.
Nike
29%
NIKE
4.090,00 ден.
2.890,00 ден.
Nike
NIKE
6.790,00 ден.
Nike
NIKE
3.090,00 ден.
Nike
NIKE
3.790,00 ден.
Nike