+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА

TIGHTS

  • Производител: Adidas
  • Возраст: За возрасни
  • Шифра на производ: DU9935
2.190,00 ден.
1.533,00 ден.


  • 34
  • 36
  • 38
  • 40
+
-

Нема коментари за овој производ.