fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 DV2815

SHORT TEE SET

  • Производител: Adidas
  • Возраст: За бебиња
  • Шифра на производ: DV2815
50%
2.190,00 ден.
1.090,00 ден.


  • 86
  • 92
  • 98
  • 104
+
-

Опис