+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА

3STRIPES TEE

  • Производител: Adidas
  • Возраст: За тинејџери
  • Шифра на производ: DV2903
1.490,00 ден.
745,00 ден.


  • 128
  • 140
  • 152
  • 158
  • 164
+
-

Нема коментари за овој производ.