fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 DV3117

BLOCKED WARM UP

  • Производител: Adidas
  • Возраст: За возрасни
  • Шифра на производ: DV3117
50%
6.190,00 ден.
3.095,00 ден.


  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис