fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 DW6718

BP CL M

  • Производител: Adidas
  • Возраст: За возрасни
  • Шифра на производ: DW6718
30%
2.190,00 ден.
1.533,00 ден.


  • XXS
+
-

Опис