fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 DY2408

TRUCK CRV VSR

  • За возрасни
  • Шифра на производ: DY2408
1.390,00 ден.
  • XXS
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Зелена
Материјал 100% Полиестер
Подгрупа Капи
Спорт LIFESTYLE
Производител Adidas


Слични производи

BB83TRUCKER
1.890,00 ден.
Adidas
SB
1.490,00 ден.
Adidas
SB
1.490,00 ден.
Adidas
ADIC
1.390,00 ден.
Adidas
ADIC
1.390,00 ден.
Adidas
SHOE
1.490,00 ден.
Adidas
SHOE
1.490,00 ден.
Adidas
PE
1.390,00 ден.
Adidas