fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 ED4728

BACKPACK W

  • За возрасни
  • Шифра на производ: ED4728
18%
2.190,00 ден.
1.790,00 ден.
  • XXS
  • ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Црна
Материјал 50% Полиамид 50% Ликра PBT (полибутилин терефталат)
Подгрупа Ранци
Спорт LIFESTYLE
Производител Adidas


Слични производи

40%
BP
2.190,00 ден.
1.314,00 ден.
Adidas
40%
BP
2.190,00 ден.
1.314,00 ден.
Adidas
20%
BP
3.390,00 ден.
2.690,00 ден.
Adidas
20%
BP
3.390,00 ден.
2.690,00 ден.
Adidas
MEL
1.890,00 ден.
Adidas
18%
BP
2.190,00 ден.
1.790,00 ден.
Adidas
20%
BP
2.490,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas
BP
2.190,00 ден.

BP

Adidas
BP
4.590,00 ден.
Adidas
20%
BP
2.490,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas
BP
2.490,00 ден.
Adidas