fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 ED5854

TIGHT

  • Производител: Adidas
  • Возраст: За возрасни
  • Шифра на производ: ED5854
17%
1.690,00 ден.
1.390,00 ден.


  • 34
  • 36
  • 38
  • 40
  • 44
+
-

Опис