fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 ED8659

MONOGR CL BP

  • За возрасни
  • Шифра на производ: ED8659
18%
2.190,00 ден.
1.790,00 ден.
  • XXS
  • ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Мултиколор
Материјал 100% Полиамид
Подгрупа Ранци
Спорт LIFESTYLE
Производител Adidas