fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 EE1165

BP CLASSIC

  • Производител: Adidas
  • Возраст: За возрасни
  • Шифра на производ: EE1165
18%
2.190,00 ден.
1.790,00 ден.


  • XXS
+
-

Опис