fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 EE5872

NITE JOGGER

 • За возрасни
 • Шифра на производ: EE5872
19%
8.090,00 ден.
6.490,00 ден.
 • 40.5
  7
 • 41
  7.5
 • 42
  8
 • 42.5
  8.5
 • 43
  9
 • 44
  9.5
 • 44.5
  10
 • 45
  10.5
 • 11
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Сина
Материјал Лице: Текстил, кожа Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт LIFESTYLE
Производител Adidas


Слични производи

19%
NITE
8.090,00 ден.
6.490,00 ден.
Adidas
19%
NITE
8.090,00 ден.
6.490,00 ден.
Adidas
29%
NITE
8.090,00 ден.
5.690,00 ден.
Adidas
29%
NITE
8.690,00 ден.
6.090,00 ден.
Adidas