fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 EE7746

EQT GAZELLE

 • За возрасни
 • Шифра на производ: EE7746
20%
6.790,00 ден.
5.390,00 ден.
 • 41
  7.5
 • 42
  8
 • 42.5
  8.5
 • 43
  9
 • 44
  9.5
 • 45
  10.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Тегет
Материјал Лице: Текстил, кожа Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт LIFESTYLE
Производител Adidas