fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 EE7773

Adidas OZWEEGO J

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: EE7773
5.590,00 ден.
 • 36
  3.5
 • 36.5
  4
 • 4.5
 • 5
 • 38.5
  5.5
 • 39
  6
 • 40
  6.5
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Бела
Материјал Лице: Текстил, Кожа Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт LIFESTYLE
Производител Adidas


Слични производи

19%
Adidas
5.590,00 ден.
4.490,00 ден.
Adidas