fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 EE8795

SUPERCOURT V2 J

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: EE8795
39%
4.290,00 ден.
2.590,00 ден.
 • 36
  3.5
 • 36.5
  4
 • 37
  4.5
 • 38
  5
 • 38.5
  5.5
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Бела
Материјал Лице: Кожа Постава: Кожа, Синтетика Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт LIFESTYLE
Производител Adidas