fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 EF6296

OZWEEGO J

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: EF6296
10%
5.590,00 ден.
4.990,00 ден.
 • 3.5
 • 36.5
  4
 • 4.5
 • 5
 • 5.5
 • 6
 • 6.5
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Бела
Материјал Лице: Кожа, Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт LIFESTYLE
Производител Adidas