fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 EF6434

Adidas RIVALRY LOW W

  • За возрасни
  • Шифра на производ: EF6434
28%
5.590,00 ден.
3.990,00 ден.
  • 38
    5
  • 5.5
  • 6
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Мултиколор
Материјал Лице: Кожа, Синтетика Постава: Синтетика Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт LIFESTYLE
Производител Adidas