fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 EF6810

Adidas TEAM COURT J

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: EF6810
3.690,00 ден.
 • 36
  3.5
 • 36.5
  4
 • 37
  4.5
 • 38
  5
 • 38.5
  5.5
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Црна
Материјал Лице: Синтетика Постава: Синтетика, Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт LIFESTYLE
Производител Adidas


Слични производи

18%
Novice
3.690,00 ден.
2.990,00 ден.
Adidas
Adidas
3.690,00 ден.
Adidas