+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА

SWIFT RUN J

 • Производител: Adidas
 • Возраст: За тинејџери
 • Шифра на производ: F34314
3.990,00 ден.
2.394,00 ден.


 • 36 (22,00 cm)
  3.5
 • 4
 • 4.5
 • 38 (23,50 cm)
  5
 • 38.5 (24,00 cm)
  5.5
 • 39 (24,50 cm)
  6
 • 40 (25,00 cm)
  6.5
+
-

Нема коментари за овој производ.