+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА

SWIFT RUN J

 • Производител: Adidas
 • Возраст: За тинејџери
 • Шифра на производ: F34315
3.990,00 ден.
1.990,00 ден.


 • 3.5
 • 4
 • 4.5
 • 38 (23,50 cm)
  5
 • 5.5
 • 6
 • 6.5
+
-

Нема коментари за овој производ.