fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 F99787

Adidas CONTINENTAL 80 J

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: F99787
3.990,00 ден.
 • 36
  3.5
 • 36.5
  4
 • 37
  4.5
 • 38
  5
 • 38.5
  5.5
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Бела
Материјал Лице: Кожа, Полиуретан Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт LIFESTYLE
Производител Adidas


Слични производи

40%
CONTINENTAL
3.990,00 ден.
2.390,00 ден.
Adidas
30%
CONTINENTAL
3.990,00 ден.
2.790,00 ден.
Adidas
Adidas
4.590,00 ден.
Adidas