fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 FM1321

SHOE PACK SUPERSTAR

  • За возрасни
  • Шифра на производ: FM1321
1.490,00 ден.
  • Една големина
    ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Тегет
Материјал 66% Памук 34% Полиестер
Подгрупа Капи
Спорт LIFESTYLE
Производител Adidas


Слични производи

NEW
2.090,00 ден.
New Era
NEW
2.190,00 ден.
New Era
NEW
2.190,00 ден.
New Era
NEW
2.190,00 ден.
New Era
NEW
2.190,00 ден.
New Era
NEW
1.990,00 ден.
New Era
NEW
1.990,00 ден.
New Era
NEW
1.590,00 ден.
New Era
NEW
1.790,00 ден.
New Era
NEW
1.790,00 ден.
New Era
NEW
1.990,00 ден.
New Era
Adidas
1.590,00 ден.
Adidas