fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 FM3270

Adidas TANK DRESS

  • За возрасни
  • Шифра на производ: FM3270
2.190,00 ден.
  • 34
  • 36
  • 38
  • 40
  • 42
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 93% Памук 7% Еластин
Подгрупа Фустани
Спорт LIFESTYLE
Производител Adidas


Слични производи

9%
Adidas
2.190,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas
9%
Adidas
2.190,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas