fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 FM5682

Adidas CYCLING SHORTS

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: FM5682
28%
1.390,00 ден.
990,00 ден.
 • 5-6 год.
  116
 • 7-8 год.
  128
 • 140
 • 11-12 год.
  152
 • 13-14 год.
  164
 • 15-16 год.
  176
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 92% Памук 8% Еластин
Подгрупа Хеланки
Спорт LIFESTYLE
Производител Adidas