fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 FU7713

SUPERSTAR 50 J

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: FU7713
9%
4.290,00 ден.
3.890,00 ден.
  • 3.5
  • 4
  • 4.5
  • 38
    5
  • 5.5
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Црна
Материјал Лице: Кожа, Гума Постава: Синтетика Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт LIFESTYLE
Производител Adidas


Слични производи

Adidas
4.290,00 ден.
Adidas
Adidas
4.290,00 ден.
Adidas