fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 FU9140

Adidas ADILETTE LITE W

 • За возрасни
 • Шифра на производ: FU9140
1.890,00 ден.
 • 36.5
  4
 • 38
  5
 • 39
  6
 • 40.5
  7
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Жолта
Материјал Лице: Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Синтетика
Подгрупа Папучи
Спорт LIFESTYLE
Производител Adidas


Слични производи

ADILETTE
2.490,00 ден.
Adidas
ADILETTE
2.490,00 ден.
Adidas
ADILETTE
2.490,00 ден.
Adidas
19%
ADILETTE
3.090,00 ден.
2.490,00 ден.
Adidas