fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 FV5040

Adidas 3MC

  • За возрасни
  • Шифра на производ: FV5040
37%
3.990,00 ден.
2.490,00 ден.
  • 7.5
  • 45
    10.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црвена
Материјал Лице: Текстил, Кожа Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт LIFESTYLE
Производител Adidas