fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
користи код
 FX5871

Adidas SUPERSTAR J

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: FX5871
30%
4.290,00 ден.
2.990,00 ден.
 • 36
  3.5
 • 36.5
  4
 • 37
  4.5
 • 38
  5
 • 38.5
  5.5
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Бела
Материјал Лице: Полиуретан, Гума Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт LIFESTYLE
Производител Adidas


Слични производи

користи код
Adidas
4.290,00 ден.
Adidas
користи код
Adidas
4.290,00 ден.
Adidas
користи код
Adidas
4.290,00 ден.
Adidas
користи код
20%
Adidas
4.290,00 ден.
3.390,00 ден.
Adidas
користи код
30%
Adidas
4.290,00 ден.
2.990,00 ден.
Adidas
користи код
30%
Adidas
4.290,00 ден.
2.990,00 ден.
Adidas
користи код
Adidas
4.690,00 ден.
Adidas
користи код
Adidas
4.690,00 ден.
Adidas
користи код
Adidas
4.290,00 ден.
Adidas