fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 FX7521

Adidas STAN SMITH J

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: FX7521
4.290,00 ден.
 • 36
  3.5
 • 36.5
  4
 • 37
  4.5
 • 38
  5
 • 38.5
  5.5
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Бела
Материјал Лице: Синтетика, Текстил Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт LIFESTYLE
Производител Adidas


Слични производи

30%
Adidas
3.990,00 ден.
2.790,00 ден.
Adidas
30%
Adidas
3.990,00 ден.
2.790,00 ден.
Adidas
29%
Adidas
4.690,00 ден.
3.290,00 ден.
Adidas
20%
STAN
3.990,00 ден.
3.190,00 ден.
Adidas