fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 FY2513

Adidas SUPERSTAR 360 I

  • За бебиња (до 3 год.)
  • Шифра на производ: FY2513
29%
3.090,00 ден.
2.190,00 ден.
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
+
-

Опис


Возраст За бебиња (до 3 год.)
Пол Женски
Боја Сина
Материјал Лице: Текстил, Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Синтетика
Подгрупа Патики-ниски
Спорт LIFESTYLE
Производител Adidas


Слични производи

19%
Adidas
3.090,00 ден.
2.490,00 ден.
Adidas