fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 FY2531

Adidas NIZZA PLATFORM J

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: FY2531
20%
4.290,00 ден.
3.390,00 ден.
 • 36
  3.5
 • 36.5
  4
 • 4.5
 • 5
 • 5.5
 • 6
 • 40
  6.5
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Бела
Материјал Лице: Текстил Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт LIFESTYLE
Производител Adidas