fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 FY9846

Adidas NY 90 CF C

  • За мали деца (од 4-7 год.)
  • Шифра на производ: FY9846
3.090,00 ден.
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
+
-

Опис


Возраст За мали деца (од 4-7 год.)
Пол Машки
Боја Бела
Материјал Лице: Синтетика, Текстил Постава: Текстил Ѓон: Синтетичка Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт LIFESTYLE
Производител Adidas