fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 GC6829

Adidas TEE DRESS

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GC6829
2.390,00 ден.
  • 34
  • 36
  • 38
  • 40
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 93% Памук 7% Еластин
Подгрупа Фустани
Спорт LIFESTYLE
Производител Adidas


Слични производи

29%
PUMA
3.090,00 ден.
2.190,00 ден.
Puma
19%
PUMA
3.090,00 ден.
2.490,00 ден.
Puma
20%
W
4.990,00 ден.
3.990,00 ден.
Nike
W
4.090,00 ден.
Nike
W
4.090,00 ден.
Nike
Adidas
2.190,00 ден.
Adidas
Adidas
2.190,00 ден.
Adidas
9%
Adidas
2.190,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas
9%
Adidas
2.190,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas
18%
TANK
2.190,00 ден.
1.790,00 ден.
Adidas