fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 GC6848

Adidas WINDBREAKER

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GC6848
3.390,00 ден.
  • 34
  • 36
  • 38
  • 40
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Мултиколор
Материјал 100% Рециклиран полиестер
Подгрупа Шушкавци
Спорт LIFESTYLE
Производител Adidas


Слични производи

Adidas
4.990,00 ден.
Adidas
Adidas
4.990,00 ден.
Adidas