fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 GD2422

Adidas LRG LOGO SWIM

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GD2422
2.190,00 ден.
  • 34
  • 36
  • 38
  • 40
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Розева
Материјал 78% Рециклиран полиамид 22% Еластин
Подгрупа Костим за капење
Спорт LIFESTYLE
Производител Adidas