fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
користи код
 GD2509

Adidas SLIM JACKET

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GD2509
5.590,00 ден.
  • 34
  • 36
  • 38
  • 40
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Крем
Материјал 100% Рециклиран полиестер
Подгрупа Јакни
Спорт УРБАНА ЗИМА
Производител Adidas


Слични производи

користи код
Adidas
5.590,00 ден.
Adidas