fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 GD2536

Adidas ESSENTIAL TEE

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GD2536
40%
1.490,00 ден.
890,00 ден.
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Жолта
Материјал 100% Памук
Подгрупа Маици
Спорт LIFESTYLE
Производител Adidas


Слични производи

Adidas
1.590,00 ден.
Adidas
Adidas
1.590,00 ден.
Adidas