fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 GJ4781

CL TS OVERALL

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GJ4781
20%
4.290,00 ден.
3.390,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 100% Памук
Подгрупа Комбинезони
Спорт LIFESTYLE
Производител Reebok


Слични производи

Adidas
9.290,00 ден.
Adidas