fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 GM5363

Adidas JUMPSUIT

  • За возрасни
  • Шифра на производ: GM5363
4.990,00 ден.
  • 34
  • 36
  • 38
  • 40
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 60% Рециклиран Полиестер 40% Памук
Подгрупа Сет
Спорт LIFESTYLE
Производител Adidas


Слични производи

Adidas
5.590,00 ден.
Adidas