fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 GN2229

Adidas SST SET

  • За бебиња (до 3 год.)
  • Шифра на производ: GN2229
21%
2.790,00 ден.
2.190,00 ден.
  • 12-18 мес.
    86
  • 1-2 год.
    92
  • 98
  • 104
+
-

Опис


Возраст За бебиња (до 3 год.)
Пол Женски
Боја Розева
Материјал 100% Рециклиран Полиестер
Подгрупа Тренерки
Спорт LIFESTYLE
Производител Adidas